
La valigetta per attrezzi in alluminio di 460 x 330 x 165 mm offre 25 litri di spazio per riporre tutto ciò che vuoi, perfetta per conservare in sicurezza vari attrezzi.
De stevige, maar lichte constructie heeft afgeronde hoeken, terwijl de uitneembare tussenschotten zorgen voor een flexibele indeling. Twee sleutelsloten bieden extra beveiliging.
Voor extra gemak tijdens het vervoeren is een praktische schouderband inbegrepen, waarmee je jouw gereedschappen comfortabel overal mee naartoe neemt. -> Per ulteriore comodità durante il trasporto è inclusa una pratica tracolla, con cui puoi portare comodamente i tuoi strumenti ovunque.
| Marca | Perel |
| Modello | 1819-3 |
| Colori primari | Grigio |
| Colori extra | Nero |
| Diepte van het product" in het Italiaans is "Profondità del prodotto. | 330 mm |
| Hoogte van het product vertaald naar het Italiaans (informeel) is "altezza del prodotto." | 165 mm |
| Breedte van het product" vertaald naar het Italiaans is: "Larghezza del prodotto". | 460 mm |
| Peso Prodotto | 2940 g |
| Binnenbreedte in het Italiaans is "larghezza interna". | 442 mm |
| Profondità interiore | 312 mm |
| Altezza interna | 150 mm |
| Scompartimenti regolabili | No |
| Met handgrepen" in Italian is translated informally as "Con maniglie." | sì |
| Verwijderbare compartimenten in het Italiaans wordt: "Scomparti rimovibili". | No |
| Volume del contenuto | The text you provided, "25 l", seems to be a numeric value followed by a letter, which is not entirely clear without context. If you meant "25 liters" and you want it translated into Italian informally, it would be "25 litri". If you need further assistance, could you please provide more context or clarify the text? |
| Numero di scomparti | 4 |
| Slot di digitazione | Serrature in alluminio, serratura a chiave, chiusura per valigie. |
| Handvat opvouwbaar | sì |
| Sure, the word "Schouderriem" can be translated to Italian informally as "tracolla." | sì |
| Massima tassa | 6 kg |
| Con le ruote | No |
| Materiaal binnenoppervlak in het Italiaans vertaald zou zijn "Materiale superficie interna." | Gepolsterd, if translated into Italian, means "imbottito." |
| Funzione carrello | No |
| Gereedschapspaneel vertaald naar het Italiaans is "barra degli strumenti". | sì |
| Aantal sleutels vertaalt naar het Italiaans als "Numero di chiavi". | 2 |
| Impermeabile | No |
| Scrivi "hoek" | Versterkt: Rafforzato Afgerond: Completato |
| Manico telescopico | No |
| Materiale | Alluminio |