| Colori primari | Bianco |
| Diepte van het product" in het Italiaans is "Profondità del prodotto. | 120 mm |
| Hoogte van het product vertaald naar het Italiaans (informeel) is "altezza del prodotto." | 29 mm |
| Breedte van het product" vertaald naar het Italiaans is: "Larghezza del prodotto". | 120 mm |
| Peso Prodotto | 100 g |
| "Valore IP" | IP20 |
| Plaats van gebruik" kan naar het Italiaans worden vertaald als "Luogo di utilizzo." | Alleen binnenshuis vertaald naar het Italiaans is "Solo in casa." |
| Talen della guida | Nederlands, Engels, Frans, Duits, Pools, Portugees, Spaans in informal Italian would be: Olandese, Inglese, Francese, Tedesco, Polacco, Portoghese, Spagnolo. |
| Gamma di frequenze di ingresso | 50/60 Hz |
| Montaggio digitazione | Soffitto |
| Tensione di ingresso minima in VAC | 220 V |
| Massima tensione di ingresso VAC | 240 V |
| Digita interruttore | Relè |
| Indicatore LED | No |
| Maximaale bedrijfstemperatuur | 40 °C |
| Minima temperatura aziendale | -10 °C |
| Massima sensibilità alla luce | 2000 lx |
| Minima sensibilità alla luce. | 10 lx |
| Rilevamento automatico giorno/notte. | sì |
| Maximaale umidità aziendale. | 93 % |
| Massima corrente nominale della fluorescenza | 4,5 A |
| Massima corrente LED | 4,5 A |
| Massima corrente nominale di tungsteno. | The text "9 A" doesn't require translation as it appears to be a combination of a number and letter without additional context. If there's specific content you want translated, please provide more details! |
| Massimo carico nominale LED | 1000 W |
| Schakelaar met tijdvertraging | 10 s ± 3 s a 7 min ± 2 min |
| Massimo carico nominale fluorescenza | 1000 W |
| Massima carico nominale del tungsteno | 2000 W |
| The text "Detectiehoek" can be translated to Italian informally as "Angolo di rilevamento". | 360 ° |
| Massimo raggio di rilevamento | Sure, could you please provide the text you would like me to translate into Italian? |
| Minimaal bereik van detectie | I'm sorry, but it looks like there's some text missing that you want translated. Could you please provide the full text you'd like translated into Italian? |