| Colori primari | Bianco |
| Hoogte van het product vertaald naar het Italiaans (informeel) is "altezza del prodotto." | 118 mm |
| Peso Prodotto | 75,8 g |
| "Valore IP" | IP20 |
| Plaats van gebruik" kan naar het Italiaans worden vertaald als "Luogo di utilizzo." | Alleen binnenshuis vertaald naar het Italiaans is "Solo in casa." |
| Eenheid di diametro | 56 mm |
| Talen della guida | Nederlands, Engels, Frans, Duits, Pools, Portugees, Spaans in informal Italian would be: Olandese, Inglese, Francese, Tedesco, Polacco, Portoghese, Spagnolo. |
| Gamma di frequenze di ingresso | 50/60 Hz |
| Montaggio digitazione | Sorry, but it seems like the text you provided isn't in a language I recognize for direct translation. If "Schroef" is a term or name, it might not need translation. Could you provide more context or check if there's a typo? |
| Tensione di ingresso minima in VAC | 110 V |
| Massima tensione di ingresso VAC | 240 V |
| Digita interruttore | Relè |
| Indicatore LED | No |
| Maximaale bedrijfstemperatuur | 40 °C |
| Minima temperatura aziendale | -10 °C |
| Massima sensibilità alla luce | 2000 lx |
| Minima sensibilità alla luce. | 10 lx |
| Rilevamento automatico giorno/notte. | sì |
| Maximaale umidità aziendale. | 93 % |
| Massima corrente nominale della fluorescenza | 0,3 A |
| Massima corrente LED | 4,5 A |
| Massima corrente nominale di tungsteno. | 0,3 A |
| Massimo carico nominale LED | Sure, here's the translation to Italian: "25 W" |
| Massimo carico nominale fluorescenza | 60 W |
| Massima carico nominale del tungsteno | 60 W |
| The text "Detectiehoek" can be translated to Italian informally as "Angolo di rilevamento". | 360 ° |
| Massimo raggio di rilevamento | Sure, could you please provide the text you would like me to translate into Italian? |
| Minimaal bereik van detectie | Sure, could you please provide the text you want to be translated into Italian? |
| Sure, here's the translation to Italian:
Rilevazione | Sure, could you please provide the text you would like me to translate into Italian? |
| Impostazioni del sensore PIR | Sensibilità alla luce regolabile (LUX), Tempo di accensione regolabile (TIME) |
| Maximale ritardo di tempo | Sure, please provide the text you would like to have translated to Italian. |
| Minimo ritardo di tempo | Sure, could you please provide the text you'd like me to translate to Italian? |
| I'm sorry, but "Lampvoet" doesn't appear to be a word I can translate directly into Italian. Could you provide more context or clarify what it means, so I can assist you better? | E27 |