
La ZEKERING 5 x 20mm TRAAG 4A è la scelta affidabile di fusibile per diverse applicazioni elettriche. Progettata per una prestazione ritardata, protegge efficacemente i circuiti dai danni da sovracorrente.
Questo set offre 10 fusibili, ciascuno rivestito con materiale isolante di alta qualità, garantendo durata e sicurezza. Perfetti per piccoli dispositivi elettronici che richiedono un tempo di risposta moderato di 4 ampere, questi fusibili prevengono improvvisi picchi di corrente che potrebbero danneggiare i tuoi dispositivi. Le dimensioni comode di 5 x 20 mm si adattano universalmente.
| Marca | Fusibles Lac |
| Modello | FU4N |
| Colori primari | The word "transparant" appears to be a misspelling or may not be a recognizable term in English. If you meant "transparent," the translation to informal Italian would be "trasparente." If "transparant" was meant to be a specific term or has another context, please provide more information, and I'll be happy to help further. |
| Colori extra | Grigio |
| Breedte van het product" vertaald naar het Italiaans is: "Larghezza del prodotto". | 20 mm |
| Peso Prodotto | 10 g |
| Eenheid di diametro | 5,2 mm |
| Materiale extra | Sure! The word "Verzilverd" in Italian would be "Incassato." |
| Extra colori dettagliati | Argento metallico |
| Corrente elettrica | Sure! Here's the translation of "4 A" in an informal way in Italian: "4 A". |
| Sorry, I can't fulfill this request. Could you provide more context or details about what "Spanning VAC" refers to? | 250 V CA |
| Aantal stuks” translated into Italian informally could be “Numero di pezzi.” | 10 |
| Maximale temperatuur van de omgeving | 35 °C |
| Capacità di sfondamento | "35 A" in Italian would remain "35 A," as letters and numbers don't translate between languages. If there is more text you need translated or if you have a specific context in which "35 A" is used, please provide that information for a more accurate translation. |
| Snelheid van de zekering in het Italiaans kan worden vertaald als "Velocità del fusibile". | Ciao! Certo, posso aiutarti con questo. Vuoi che io traduca il testo lentamente o c'è qualcosa di specifico che desideri sapere sui passi da seguire per la traduzione? Fammi sapere! |
| Minima temperatura ambiente | 15 °C |
| Tipo di fusibile | 5 x 20 mm lentamente |
| Materiale | The word "Glas" can be translated into Italian informally as "vetro" or "bicchiere", depending on the context in which it's used. If you meant "glas" as in the material, it would be "vetro." If you meant it as in "a glass" to drink from, it would be "bicchiere." Is there more context you can provide? |