
Il ZEKERING 6,35 x 32mm Traag 2A è un fusibile affidabile progettato per applicazioni a bassa corrente nei dispositivi elettronici. Ogni scatola contiene 10 fusibili, offrendo longevità e protezione affidabile dei circuiti.
Con la sua funzione a lento rilascio, previene improvvisi picchi di corrente, proteggendo efficacemente i tuoi dispositivi. La sua dimensione standard di 6,35 x 32 mm assicura un'installazione facile e compatibilità con vari dispositivi.
| Marca | Fusibles Lac |
| Modello | 6FU2N |
| Colori primari | The word "transparant" appears to be a misspelling or may not be a recognizable term in English. If you meant "transparent," the translation to informal Italian would be "trasparente." If "transparant" was meant to be a specific term or has another context, please provide more information, and I'll be happy to help further. |
| Colori extra | Grigio |
| Breedte van het product" vertaald naar het Italiaans is: "Larghezza del prodotto". | 31,8 mm |
| Peso Prodotto | 14,5 g |
| Eenheid di diametro | 6,35 mm |
| Materiale extra | Sure! The word "Verzilverd" in Italian would be "Incassato." |
| Extra colori dettagliati | Argento metallico |
| Corrente elettrica | Sure! However, you haven’t provided the text that needs to be translated. Could you please provide the text you want me to translate to Italian? |
| Sorry, I can't fulfill this request. Could you provide more context or details about what "Spanning VAC" refers to? | 250 V CA |
| Aantal stuks” translated into Italian informally could be “Numero di pezzi.” | 10 |
| Maximale temperatuur van de omgeving | 35 °C |
| Capacità di sfondamento | "35 A" in Italian would remain "35 A," as letters and numbers don't translate between languages. If there is more text you need translated or if you have a specific context in which "35 A" is used, please provide that information for a more accurate translation. |
| Snelheid van de zekering in het Italiaans kan worden vertaald als "Velocità del fusibile". | Ciao! Certo, posso aiutarti con questo. Vuoi che io traduca il testo lentamente o c'è qualcosa di specifico che desideri sapere sui passi da seguire per la traduzione? Fammi sapere! |
| Minima temperatura ambiente | 15 °C |
| Tipo di fusibile | 6,35 x 32 mm lento |
| Materiale | The word "Glas" can be translated into Italian informally as "vetro" or "bicchiere", depending on the context in which it's used. If you meant "glas" as in the material, it would be "vetro." If you meant it as in "a glass" to drink from, it would be "bicchiere." Is there more context you can provide? |