| Colori primari | Bianco |
| Hoogte van het product vertaald naar het Italiaans (informeel) is "altezza del prodotto." | 165 mm |
| Breedte van het product" vertaald naar het Italiaans is: "Larghezza del prodotto". | 58 mm |
| Peso Prodotto | 287 g |
| "Valore IP" | IP66 |
| Plaats van gebruik" kan naar het Italiaans worden vertaald als "Luogo di utilizzo." | Binnen en buiten vertaalt naar het Italiaans als "Dentro e fuori." |
| Tensione di ingresso VDC | 12 V |
| Eenheid di diametro | 62 mm |
| Consumo di corrente elettrica | I'm sorry, but the text you've provided, "4.6 W", seems to be just a numerical value with a unit (possibly representing power in watts). Could you please provide more context or a complete phrase so I can assist you better with the translation? |
| Montaggio digitazione | Plafoniera, Montaggio a muro |
| Weerbestendig is a Dutch word that translates to "resistente alle intemperie" in Italian. | sì |
| Maximaale bedrijfstemperatuur | 60 °C |
| Minima temperatura aziendale | -40 °C |
| Il segnale audio/video multi | AHD, CVBS, HD/CVI, HD/TVI |
| Verstelbare hoek | sì |
| Cameratype | Sorry, but I'm not sure what you're looking to translate. Could you please clarify or provide more context? |
| Risoluzione della fotocamera | 1920 x 1080 |
| Tipo di sincronizzazione | Stagista |
| LED a infrarossi | sì |
| Illuminazione minima | Illuminazione minima: 0,005 lux @ F1.2 (AGC attivo) - 0 lux con IR |
| Sure, the word "Lenstype" in Italian would still be "Lenstype" as it seems to be a proper noun or specific term that may not have a direct translation. If it's part of a sentence or has context, feel free to provide more details! | The translation of "vast" into Italian, while maintaining an informal tone, would be "enorme" or "vasto," depending on the context. However, without additional context, it's hard to provide a more specific translation. Could you provide more information or complete the sentence? |
| Conferma dell'obiettivo | Sure, could you please provide the text you would like me to translate to Italian? |
| Controllo automatico del guadagno (AGC) | sì |
| Rilevamento automatico giorno/notte. | sì |
| Compensazione della retroilluminazione (BLC) | sì |
| Bereik infrarood nachtzicht" in informal Italian can be translated as "Ottieni visione notturna a infrarossi. | Sure thing! Here's the text translated into Italian:"30 minuti" |
| Filtro IR | sì |
| Massima angolazione della padella. | 360 ° |
| Maximale relatieve vochtigheid" in Italian is "Umidità relativa massima". | 90 % |
| Massimo angolo di rotazione | 360 ° |
| Massima angolazione di inclinazione | 180 ° |
| Spigolo minimo della padella | 0 ° |
| Angolo di sterzata minimo | 0 ° |
| Inclinazione minima | 0 ° |
| Breed dynamisch bereik WDR in het Italiaans zou zijn: "Ampia gamma dinamica WDR". | 120 dB |
| La dimensione della lente. | 2,8 mm |
| Campo visivo orizzontale (FOV) | 106 ° |
| Il formato video | PAL/NTSC |
| Uscita video | HD analogico |
| Aantal instellingen voor langzame sluiter in Italian is "Numero di impostazioni per l'otturatore lento". | 16 |
| Frequenza dei fotogrammi video | NTSC: 1080p@30fps, PAL: 1080p@25fps |