| Colori primari | Bianco |
| Diepte van het product" in het Italiaans is "Profondità del prodotto. | 35 mm |
| Hoogte van het product vertaald naar het Italiaans (informeel) is "altezza del prodotto." | 42 mm |
| Breedte van het product" vertaald naar het Italiaans is: "Larghezza del prodotto". | 22 mm |
| Peso Prodotto | 41 grammi |
| "Valore IP" | IP20 |
| Plaats van gebruik" kan naar het Italiaans worden vertaald als "Luogo di utilizzo." | Alleen binnenshuis vertaald naar het Italiaans is "Solo in casa." |
| Talen della guida | Nederlands, Engels, Frans, Duits, Pools, Portugees, Spaans in informal Italian would be: Olandese, Inglese, Francese, Tedesco, Polacco, Portoghese, Spagnolo. |
| Gamma di frequenze di ingresso | 50 Hz |
| Montaggio digitazione | "Installazione" |
| Tensione di ingresso minima in VAC | 220 V |
| Massima tensione di ingresso VAC | 240 V |
| Digita interruttore | Relè |
| Indicatore LED | No |
| Maximaale bedrijfstemperatuur | 40 °C |
| Minima temperatura aziendale | -10 °C |
| Diametro foro di montaggio (mm) | 14 mm |
| Lunghezza del filo | 18 cm |
| Massima sensibilità alla luce | 2000 lx |
| Minima sensibilità alla luce. | Sure! The text "3 lx" doesn't contain any words that require translation, as "lx" could be an abbreviation or a unit that is universally understood (like "lux" for illuminance). However, if there are any words or additional context you need to translate, please provide them! |
| Rilevamento automatico giorno/notte. | sì |
| Maximaale umidità aziendale. | 93 % |
| Massima corrente nominale della fluorescenza | I'm sorry, but it seems like there's not enough context or information in the text "1.25 A" to translate it properly to Italian. Could you please provide more context or clarify what you need translated? |
| Massima corrente nominale di tungsteno. | Sure, could you please provide the text you want translated to Italian? |
| Schakelaar met tijdvertraging | 1 min, 30 s, 3 min, 5 min, 5 s, 8 minTranslation: 1 min, 30 s, 3 min, 5 min, 5 s, 8 min |
| Massimo carico nominale fluorescenza | 200 W |
| Massima carico nominale del tungsteno | 800 W |
| The text "Detectiehoek" can be translated to Italian informally as "Angolo di rilevamento". | 100 ° |
| Sure, here's the translation to Italian:
Rilevazione | Sure, please provide the text you would like to have translated into Italian. |
| Impostazioni del sensore PIR | Sensibilità alla luce regolabile (LUX), Tempo di accensione regolabile (TIME) |
| Altezza del sensore PIR | 10 mm |
| Diametro sensore PIR | 22 mm |