| Colori primari | Bianco |
| Colori extra | Nero |
| Diepte van het product" in het Italiaans is "Profondità del prodotto. | 196 mm |
| Hoogte van het product vertaald naar het Italiaans (informeel) is "altezza del prodotto." | 420 mm |
| Breedte van het product" vertaald naar het Italiaans is: "Larghezza del prodotto". | 580 mm |
| Peso Prodotto | 2,6 kg |
| "Valore IP" | IP20 |
| Plaats van gebruik" kan naar het Italiaans worden vertaald als "Luogo di utilizzo." | Alleen binnenshuis vertaald naar het Italiaans is "Solo in casa." |
| Met handgrepen" in Italian is translated informally as "Con maniglie." | sì |
| Talen della guida | Nederlands, Engels, Frans, Duits, Pools, Portugees, Spaans in informal Italian would be: Olandese, Inglese, Francese, Tedesco, Polacco, Portoghese, Spagnolo. |
| Vorm | Rechthoek in Italian is "rettangolo." |
| Gamma di frequenze di ingresso | 50/60 Hz |
| Consumo di corrente elettrica | 2000 W |
| Weergave | No |
| Montaggio digitazione | Voet, indipendente, montaggio a parete |
| Materiale extra | Sure! The text "ABS,PP (polypropyleen)" remains largely the same in translation because they are material abbreviations. Here's the translation: ABS, PP (polipropilene). |
| Tensione di ingresso minima in VAC | 220 V |
| Massima tensione di ingresso VAC | 240 V |
| Spina di rete | Tipo E/F (Francia/Germania) |
| Classe energetica | Sure, here is the translation of "Anders" to Italian: "Diverso". |
| Lunghezza del cavo di alimentazione | 1,4 m |
| Timer" in Italian, you can use "timer" as well, since it's a tech term understood in many languages. However, for an informal setting, you might also hear "conto alla rovescia" which means "countdown," depending on the context. | No |
| Cavo incluso | sì |
| Funzione del ventilatore | No |
| Con il telecomando | No |
| Digita interruttore | Relais, Manopola |
| Protezione elettrica | Surriscaldamento |
| Risparmio energetico | sì |
| Energiebron | Elettricità |
| Impostazioni del calore | 750 W, 1250 W, 2000 W |
| Volume massimo di riscaldamento. | 60 m³ |
| Tipo di cavo | The text "H05VV-F 3G0.75" appears to be a cable or wire specification and doesn't have a direct translation as it is a standard technical code or model number. If this text is part of a larger sentence or context in English that you want to be translated to Italian, feel free to provide more information! |
| Termostato | sì |
| Con le ruote | No |
| Distanza di riscaldamento | Sure, please provide the text you want translated to Italian. |
| Tipo di riscaldamento | "Hete lucht" translates to Italian informally as "Aria calda." |
| Aantal warmte-instellingen in informal Italian can be translated as "Numero di impostazioni di calore". | 3 |
| Con accessori di montaggio | No |