
Sensore della porta - montaggio esterno - 12V/24V. Questo sensore compatto accende automaticamente l'illuminazione a LED nei tuoi armadi o cabina armadio. Monta semplicemente questo sensore esterno nell'armadio. Puoi facilmente nascondere il modulo di controllo elettronico in una controparete.
Deze sensor zorgt ervoor dat je LED-strip automatisch uitgaat als de kastdeur dicht is en meteen aangaat als de deur open is. Bespaar energie en geniet van handige verlichting in je kasten.
| Marca | EtiamPro |
| Modello | LQS02 |
| Lunghezza del cavo | 100 cm |
| Colori primari | Nero |
| Diepte van het product" in het Italiaans is "Profondità del prodotto. | 0,6 mm |
| Hoogte van het product vertaald naar het Italiaans (informeel) is "altezza del prodotto." | 13 mm |
| Breedte van het product" vertaald naar het Italiaans is: "Larghezza del prodotto". | 65 mm |
| Peso Prodotto | 40 g |
| "Valore IP" | IP20 |
| Montaggio digitazione | Sure! The word "Opbouw" can be translated informally to Italian as "Costruzione." |
| Maximaale bedrijfstemperatuur | 45 °C |
| Minima temperatura aziendale | -20 °C |
| Massima corrente nominale. | 3 A |
| Tensione di ingresso VDC 1 | 12 V |
| Tensione d'ingresso VDC 2 | Sure, I can translate the text to Italian for you, but "24 V" doesn't appear to be a complete statement or phrase that needs translation, as it seems to represent a value or unit (possibly related to voltage). Could you please provide the full text or context you need translated? |
| Con il cibo | No |
| Maximaal vermogengebruik. | 72 W |
| Massimo raggio di rilevamento | 4 cm |
| Minimaal bereik van detectie | 0 cm |
| Classe di protezione IEC | Classe III |
| Sensore di larghezza | 23 mm |
| Minimo consumo di energia | Sure! Here is the translation of "36 W" to Italian: "36 W". Note: "36 W" seems to be a number and an initial, which don't have a direct translation. If you have more context or need something else translated, please let me know! |
| Sure! The translation of "Ruststroom" to Italian is "Flusso di riposo." Let me know if you need any other help! | 6 mA |
| tipo di sensore | Sure! The translation of "IR" to Italian, with an informal tone, would be "andare". If you meant translating a different text, please provide the text you want to be translated. |
| Materiale | addominali |